Menu Close

Darbuotojai

Pedagoginių darbuotojų sąrašas

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kvalifikacinė kategorija

Kontaktai

1. Ieva Rukšienė direktorius II vadybinė (8 445) 78987, direktore@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
2. Nijolė Vasiliauskienė direktoriaus pavaduotojas ugdymui II vadybinė, vyresnioji specialioji pedagogė (8 445) 78987, pavaduotoja@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
3. Regina Songailienė socialinis pedagogas ekspertė
4. Aurelija Tolienė spec. pedagogas l
5. Airida Narvilienė logopedas vyresnioji specialioji pedagogė
6. Angelė Kleinauskaitė logopedas logopedė metodininkė
7. Birutė Stanienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja metodininkė
8. Adelė Venckuvienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
9. Irena Kubilienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
10. Odeta Kerienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
11. Nijolė Liutkutė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji auklėtoja
12. Vilija Kuizinienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
13. Edita Strikienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja
14. Irena Arienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
15. Gražina Drungienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
16. Asta Sabaliauskienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
17. Nijolė Panorienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas  vyresnioji mokytoja
18. Regina Songailienė priešmokyklinio ugdymo mokytojas mokytoja metodininkė
19. Jūratė Gudonienė priešmokyklinio ugdymo mokytojas vyriausioji mokytoja
20. Rūta Lukauskienė meninio ugdymo mokytojas  mokytoja
21. Dalia Statnickienė kūno kultūros mokytojas kūno kultūros mokytoja metodininkė
22. Laima Vaitkutė judesio korekcijos mokytojas judesio korekcijos mokytoja metodininkė
23. Jolanta Gecevičienė muzikos mokytojas muzikos mokytoja metodininkė
24. Daiva Vyštartienė anglų kalbos mokytojas vyresnioji anglų kalbos mokytoja
25. Audronė Klapatauskienė pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
26. Laima Kurklietienė pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
27. Jolanda Agapova pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
28. Ingrida Jonkienė ikimokyklinio ugdymo mokytojas vyriausioji mokytoja
29. Sigita Tamošaitytė pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
30. Gintarė Urbonienė pradinių klasių mokytojas
31. Irena Šleinienė pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
32. Irma Ilkevičienė pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
33. Renata Šiaulienė pradinių klasių mokytojas pradinių klasių mokytoja metodininkė
34. Violeta Cirtautienė priešmokyklinio ugdymo mokytojas vyresnioji mokytoja
35. Virgina Gaudutienė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė metodininkė
36. Aurelija Lukošienė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė metodininkė
37. Aurelija Juškienė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė metodininkė
38. Alma Petrokienė lavinamosios klasės mokytojas vyresnioji specialioji pedagogė
39. Deimantė Paulė lavinamosios klasės mokytojas specialioji pedagogė
40 Birutė Bendikienė šokio mokytojas šokio mokytoja metodininkė
41. Rimantė Gedrimienė psichologas

Nepedagoginių darbuotojų sąrašas

 

Eil.

Nr.     

Vardas, pavardė

Pareigybė

Kontaktai

1. Nijolė Pocienė ūkio dalies vedėjas 8 673 54787 ukvedys@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
2. Ramutė Šlušnienė vyriausiasis buhalteris (8 445) 78986 buhaltere@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
3. Ramutė Tamošauskienė raštinės vedėjas (8 445) 78987 sekretore@tiskeviciute.kretinga.lm.lt
4. Giedrius Žiubrys kompiuterinių sistemų inžinierius
5. Alma Litvinienė bendrosios praktikos slaugytojas
6. Kazimiera Stončienė masažuotojas
7. Jonas Akranglis pastatų techninės priežiūros darbininkas/elektrikas
8. Aurelija Paulauskienė bibliotekos vedėjas
9. Algirdas Rudys vairuotojas
10. Loreta Stropienė mokytojo padėjėjas
11. Janina Pipirienė mokytojo padėjėjas
12. Jadvyga Rusienė mokytojo  padėjėjas
13. Sonata Šlepetienė mokytojo padėjėjas
14. Eglė Urbonė mokytojo padėjėjas
15. Nijolė Pranauskienė mokytojo padėjėjas
16. Agnė Jakumienė mokytojo padėjėjas
17. Rima Kavarzienė mokytojo padėjėjas
18. Simona Venckutė mokytojo padėjėjas
19. Zina Riepšienė mokytojo  padėjėjas
20. Lina Lūžienė mokytojo  padėjėjas
21. Danguolė Venckuvienė vaikų priežiūros darbuotojas
22. Jūratė Kniukšienė vaikų priežiūros darbuotojas
23. Vaidutė Žvinklienė vaikų priežiūros darbuotojas
24. Irena Jockuvienė vaikų priežiūros darbuotojas
25. Zita Rupšienė  vaikų priežiūros darbuotojas
26. Virginija Paulauskienė vaikų priežiūros darbuotojas
27. Simona Venckuvienė vaikų priežiūros darbuotojas
28. Rasa Adomavičienė vaikų priežiūros darbuotojas
29. Roma Drungilienė vaikų priežiūros darbuotojas
30. Adė Endriuškienė virėjas
31. Danutė Montvydienė virėjas
32. Sigita Gelminauskienė virėjas
33. Silvija Valužienė virėjas
34. Daiva Ramonienė valytojas
35. Asta Beniušytė valytojas
36. Raimonda Ročienė valytojas
37. Laima Merkelienė valytojas
38. Steponas Merkelis kiemsargis