Menu Close

“STEAM” VEIKLOS RUDENĮ

Priešmokyklinio ugdymo “Skaičiukų” gr. mokytoja su vaikais šį rudenį stebėjo, tyrinėjo medžių lapus. Jie padarė išvadą, kad keičiantis metų laikui, keičiasi ir lapų spalva. Išvykų į parką, pasivaikščiojimų metu vaikai prisirinko daug rudeninių lapų. Iš jų gamino įvairiausius meninius darbelius.

Ikimokyklinio ugdymo “Smalsučių” gr. vaikai kartu su mokytoja Gražina pabandė atsakyti į klausimus – obuolio sėklytės vandenyje skęsta, ar plaukia? O kopūstas? O gilės? O rudeniniai lapai?
Mokytoja Gražina atnešė į grupę daugybę sodo, daržo, miško gėrybių. Su vaikais atliko bandymą – merkė jas į vandenį ir stebėjo kas plaukia, kas – skęsta. Vaikai buvo nustebinti rezultatais.

Ikimokyklinio ugdymo “Šnekučių” gr. vaikai su mokytoja Ingrida iš rudeninių obuolių gamino ilgą kirminą. Kirminas gavosi ilgesnis net už tris, ant žemės atsigulusius, vaikus.

Ikimokyklinio ugdymo “Šypsenėlių” gr.vaikai šį rudenį taip pat tyrinėjo medžius, jų lapus, vaisius. Kartu su mokytoja Edita vaikai prisirinko gamtinės medžiagos – kaštonų, gilių, kankorėžių. Juos parsinešę į grupę apžiūrinėjo per dididamąjį stiklą. Vėliau surinktą gamtinę medžiagą naudojo mokydamiesi geometrinių formų. Smagu buvo dėlioti apskritimus, trikampius, kvadratus iš gamtinės medžiagos.

Ruduo dosnus savo gėrybėmis. O kiek įvairiausių veiklų bei darbelių galima su jomis atlikti.

Dėkojame mokytojoms už suorganizuotas įdomias STEAM veiklas rudenį.

Informaciją parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Edita Strikienė