Menu Close

Nuotolinis teatralizuotas edukacinis koncertas „Dainos iš lagamino“


Lapkričio 11 dieną „Žiedelių“ grupės vaikai susitiko su studijos „SVIRPLYS“ spalvingais ir smagiais dainelių personažais, kuriuos įkūnija ilgametę patirtį scenoje turintys profesionalai – Vaida, Andrius ir Romas Trijoniai. Mažieji žiūrovai su šypsenomis ir puikia nuotaika atliko įvairias teatralizuotas ir muzikines užduotis, bendravo ir diskutavo su personažais. Vaikai nuoširdžiai buvo skatinami nebijoti svajoti, fantazuoti, bendrauti ir kūrybiškai žvelgti į įvairiausius iššūkius. Personažai jiems priminė apie saugų elgesį gatvėje, šviesoforo spalvų reikšmę, sveikos gyvensenos ir sporto svarbą. Viskas vyko patrauklia ir kiekvienam vaikui priimtina žaidimo forma.

Dėkojame už puikų susitikimą virtualioje platformoje ir kartu smagiai praleistą laiką!

Mokytoja Asta Sabaliauskienė