Menu Close

Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos


BRANGIAUSIA DOVANA PER KALĖDAS YRA ŠVELNI, KANTRI, DRĄSI IR JAUTRI ŠIRDIS TIEMS, KURIUOS STENGIAMĖS IR PRIVALOME MYLĖTI…

Gruodžio 23 d. M. Tiškevičiūtės mokyklos 1a klasėje rinkosi pasipuošę pirmokėliai į šventę „Kūčių ir Kalėdų papročiai ir tradicijos“. Stalą puošė Kūčių patiekalų įvairovė, vaikų tėvelių išmonė, juos ruošiant.

1a klasės mokytoja Jolanda Agapova pasakojo mokiniams apie eglutės puošimo tradicijas, kūčių ir Kalėdų maistą, organizavo ir pravedė mįslių konkursą.

Skambėjo Kalėdų dainelių paslaptinga muzika (mokytoja J. Gecevičienė). Mokinių rankose sužibo šaltosios ugnelės, jų fone tyliai dainavome „Aleliuja“. Mokyklos vadovai – I. Rukšienė ir pavaduotojos pasveikino mokinius su artėjančiomis šventėmis.

Vėliau mokiniai šoko žaidimus, ratelius (mokytoja B. Bendikienė).

Spec. Pedagogė A. Kleinauskaitė supažindino mokinius su šventų Kūčių ir Kalėdų papročiais ir tradicijomis. Mokiniai turėjo progos pamatyti ir pačiupinėti senovinius daiktus, skirtus pasidengti Kūčių stalą.

Mokiniai ragavo Kūčių patiekalų, dalyvavo burtuose ir sulaukė Kalėdų senelio dovanų. Buvo nustebę ir laimingi. Apsikabinome visi kartu ir palinkėjome gražių švenčių…

ŠVĘSKIME VISI GYVENIMĄ KASDIENYBĖJE!

Renginio organizatorė

1 a klasės mokytoja Jolanda Agapova